fbpx

בצל חשיפת ההתחזות: הדרמה החדשה של נטע דנינו

לפני כשבועיים חשפה נטע דנינו כי מי שהיה בעלה למעשה היה מתחזה. לנטע ובן זוגה לשעבר שני ילדים משותפים, וכעת מסתבר שנטע יוצאת למלחמה חדשה בבן הזוג – שטרם הסדיר כל הסכם בנוגע לילדים המשותפים. "לא אשתוק ולא אוותר", היא אמרה

 

נטע דנינו ופול פסקר (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12)

 

לפני כשבועיים חשפה נטע דנינו כי בן זוגה לשעבר – ממנו כבר הספיקה לקבל גט בשנה האחרונה – הוא למעשה מתחזה. דנינו סיפרה ב"מתחזים" שהיא עוברת הליך גירושים קשה, ובעבר היא גם חשפה כי סבלה מאלימות מילולית מבן זוגה וחוויות קשות נוספות. כעת מסתבר שהמערבולת אליה הכניס אותה פול לא נגמרות – וכעת היא בשיאה של סערה חדשה.

נטע קיבלה את הגט מפול לאחרונה, אך אבי ילדיה ממשיך להערים קשיים ולא קבע כל הסדר בנוגע לילדיו. הסכם המשמורות, הסדרי הראייה והמזונות נותרו בגדר תעלומה, ודנינו החליטה לשכור את שירותיה של עורכת הדין גלית צור, שייצג אותה בהליך המשפטי מול בעלה לשעבר. "אני לא מתכוונת לוותר ולא אשתוק יותר. מבחינת אמת דיברתי", אמרה דנינו.

 

נטע דנינו, פול והתינוק (צילום: מתוך "המתחזים", קשת 12)

נטע, פול והבן | צילום: מתוך "המתחזים", קשת 12

 

בתוכנית "המתחזים" עם חיים אתגר, דנינו חשפה מול המצלמות כי נפלה קורבן למתחזה ושחייה היו שקר אחד גדול."הבנתי שזה קשור לאותה עבודה סודית, שבגללה אסור שהוא יתפרסם ושהוא לא רצה שיידעו שהוא התחתן", הסבירה דנינו כשנשאלה על החתונה הסודית שערכו. פול דרש מדנינו שלא להעלות תמונות שלהם גם לחשבון האינסטגרם הפעיל שלה, שבאותה תקופה היה גם מקור פרנסתה. בהמשך, דרש ממנה לסגור אותו לאלתר.

1 מחשבה על “בצל חשיפת ההתחזות: הדרמה החדשה של נטע דנינו”

  1. יוסף בן-דוד

    מי שקורא את העדות הזו היום צריך לחגוג איתי ועם משפחתי כי הכל התחיל כבדיחה עבור כמה אנשים שאמרו שזה בלתי אפשרי. שמי יוסף בן דוד ואני מתל אביב, ישראל. אבל אני עובר לשיקגו בארה"ב עם אשתי. אני נשוי באושר עם שני ילדים ואישה מקסימה. משהו נורא קרה למשפחתי, כשאיבדתי את מקום עבודתי ואשתי עזבה את ביתי כי לא יכולתי לטפל בעצמי ובצרכי המשפחה. שלה ושל ילדיי באותו רגע. הצלחתי במשך תשע שנים, אף אישה לא תומכת בי לטפל היטב בילדים. אני מנסה לשלוח הודעת בדיקה לאשתי אבל היא מונעת ממני לדבר איתה אני מנסה לדבר עם חבר שלה ובני משפחתה אבל עדיין יודע שאפשר לעזור לי והגשתי בקשה מאוחר יותר לכל כך הרבה חברות אבל עדיין הם עשו זאת אל תתקשר אליי, עד שיגיע יום נאמן שלעולם לא אשכח בחיי. כשפגשתי חבר ותיק שלי שהסברתי לו את כל הקשיים שלי והוא סיפר לי על איש גדול שעזר לו להשיג עבודה טובה בתחום חברת קוקה קולה והוא אמר לי שזהו גלגלת כישוף אבל אני אדם שמעולם לא מאמין במגהץ כישוף אבל החלטתי לנסות אותו ודריגבינוביה הנחה אותי והראה לי מה לעשות בשבעת ימי הארוחות האלה. אני פועל לפי כל ההוראות ועושה מה שהוא ביקש ממני לעשות טוב. דריגבינוביה דאג שהכל ילך כשורה ואשתי תראה אותי שוב אחרי עבודה נפלאה של דריגבונובה. אשתי התקשרה אלי עם מספר לא ידוע והתנצלה והיא אמרה לי שהיא באמת מתגעגעת אליי ולילדים שלנו ואשתי חוזרים הביתה. ואחרי יומיים התקשרה אלי חברה ששלחתי מכתב הערכה שלי, עכשיו אני המנהל של חברת פרגון בארה"ב. אני מייעץ לך אם יש לך בעיות שלח הודעה לדוא"ל זה: doctorigbinovia93@gmail.com או WhatsApp אותו במס '+1 (216) 202-2709 ותקבל את התוצאה הטובה ביותר. קח את הדברים כמובן מאליו וזה ייקח ממך. אני מאחל לך את הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *