בקשה למתן צו קיום צוואה

אדם קרוב אליכם נפטר והותיר צוואה? מעוניינים לבצע את חלוקת הרכוש באופן מסודר? זה הזמן להגיש בקשה למתן צו קיום צוואה לרשם לענייני ירושה! בכדי להגיש את הבקשה בצורה מסודרת אשר תמנע עיכובים מיותרים ותקדם את ההליך לאישור הצוואה הכתובה, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מקצועי דרך משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה בדגש על ענייני ירושות וצוואות.

חלוקת רכוש במקרה של צוואה

אם אתם מופיעים בצוואה של האדם הנפטר, חלוקת הרכוש אם כן צריכה להיות פשוטה יותר אך למרות זאת יורשים מוצאים את עצמם ללא יכולת לבצע את חלוקת הרכוש. הסיבות לכך הן משתנות ויכולות להיות קשורות לבקשה של אחד היורשים או צד שלישי שאינו יורש בדרישה לביטול צו קיום צוואה ובמקרים אחרים בעיות בירקרטיות ומסמכים החסרים לאישור הצוואה. אם כן, בכדי לקדם את חלוקת הרכוש בצורה יעילה, כדאי שיהיה לכם ליווי משפטי של עורך דין לדיני משפחה.

הגשת בקשה לצו קיום צוואה

הגשת בקשה לצו קיום צוואה כאמור מתבצעת מול הרשם לענייני ירושה שהוא חלק מהאפוטרופוס הכללי של משרד המשפטים בישראל. הקביעה של הרשם לענייני ירושה היא חשובה ביותר על מנת להביא אתכם לשלב חלוקת הרכוש. כאשר הרשם לענייני ירושה מאשר קיום של צוואת נפטר, האישור נשלח אליכם דיגיטלית ובמקביל נשלח גם לבנקים ולחברות הביטוח וזאת בכדי להקל עליכם את חלוקת הרכוש, הכספים והנכסים שהשאיר אחריו המנוח ומצויינים בצוואה אותו השאיר.

בקשת צו קיום צוואה באמצעות עורך דין

בכדי לקדם בקשת צו קיום צוואה, אתם יכולים לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין לענייני משפחה ולהגיש את הבקשה לאחר שעורך הדין בדק אותה ועבר על כל המסמכים הרלוונטיים לצוואה שהשאיר אחריו הנפטר.

משרד עורכי דין מומלץ להגשת צו קיום צוואה

אחד ממשרדי עורכי הדין הטובים ביותר להגשת בקשה למתן צו קיום צוואה הוא משרד עורכי דין גלית צור המלווה לקוחות בכל רחבי הארץ המבקשים ייעוץ וליווי משפטי לחלוקת רכוש של נפטר. צוות המשרד בעל ניסיון וידע עצום בתחום והוא יסייע לכם בהליך הבירוקרטי לאישור הצוואה.

משרד עורכי דין גלית צור מציע – הגשת בקשה למתן צו קיום צוואה

הצוות המקצועי של משרד עורכי דין גלית צור מזמין אתכם לתאם פגישה כבר בימים הקרובים על מנת לקדם את נושא הצוואה של הנפטר בצורה מסודרת ומקצועית. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבעו פגישה ליום והשעה המתאימים לכם ביותר.