fbpx

גלית צור – עורכת דין לענייני משפחה וגישור מציגה:
הספר שכל מי שנמצא במערכת יחסים חייב 

"חוקי האהבה"

סוד היחסים

יוצא לאור!

הספר שחושף בפניך את אחורי הקלעים של סודות היחסים.

אם חיי היומיום שלך מלווים בתחושה שהזוגיות מתישה אותך ובמקום להיות המקום שתומך בך היא הפכה להיות שדה קרב – הספר הזה בשבילך!

כן, אני רוצה את הספר הזה עכשיו

גלית צור, בספרה פורץ הדרך, מספקת הצצה נדירה, דרך עדשות החוק והמשפט, לעולם היחסים בין בני זוג. בין אם הם זוגות שבחרו בדרך הגישור או אלה שבחרו דווקא בדרך המלחמה באמצעות הכרעת בית המשפט.

כעורכת דין לענייני משפחה, מגשרת ומרצה מוערכת בתחום – היא מגלה את האמת הפשוטה שנשכחת ברגעי משבר:

משברים ביחסים תמיד היו ותמיד יהיו,
קטנים ויומיומיים וגדולים ומשני חיים,

אך בכל משבר מסתתרת הזדמנות.

כשמכירים את דרכם של משברים בזוגיות, ומכירים בדרך שלהם להתפתח במידרון חלקלק, אפשר לצאת מתוך עדשת האגו ולתת למשבר הזדמנות.

הזדמנות נדירה לראות את המצב דרך עיניים של עורכת דין שמציגה מפת דרכים של ההיגיון בשיגעון, פותחת את המחשבה, מעוררת להשראה ומסמנת אופק אופטימי בשדה ההתפתחות האישית.

כן, אני רוצה את הספר הזה עכשיו

הספר "חוקי האהבה" בוחן את הכר הפורה של הרגשות בזוגיות מהיבטים אישיים ומשפטיים באמצעות סיפורים מבין כתלי בית המשפט ומסודות החיים שנחשפים בשיחות הנפש וההתייעצות עם עורכת הדין. הספר מציע פתרונות מעשיים לצלוח משברים, להשתחרר מאימתו של הפחד המשתק, לנקוט צעד ולחולל שינוי. כל זאת מבלי לזרוע הרס, להיפך, המטרה היא לגדול מתוך הכאב לחיים טובים יותר.

סקירה רחבת יריעה של המורכבות ביחסי הזוגיות, שמתחילה בחבלני האהבה, עוברת דרך חוקי האהבה והנוסחה המנצחת להליך גירושין, עד האור הגדול שבמיצוי ההזדמנויות שמסתתרות במשבר הזוגיות.

עורך דין גירושים

אודות המחברת

עו”ד גלית צור היא בעלים ושותפה במשרד עורכי הדין – ‘צור – משרד עו”ד וגישור’, שמדורג במשך שנים רבות על ידי חברת ‘דן אנד ברסטריט’ כאחד המשרדים המובילים.
גלית בוגרת משפטים LLB. הוסמכה לעורכת דין בשנת 2000 ומומחית בתחום דיני המשפחה והגישור. במשך למעלה מעשרים שנה מלווה אלפי גברים ונשים, מרגע ההחלטה על פרידה ועד היום שאחרי לחיים טובים יותר.

"תעשה כל יום דבר שמאז ומתמיד מפחיד" כפי שכתב שלמה ארצי. "זה המוטו שמנחה אותי. עברתי כברת דרך, העזתי, בדקתי, נפלתי, קמתי, הצלחתי והגעתי למקום יציב וטוב בחיי. אני כמובן שואפת, להמשיך ולהיפתח לאתגרים חדשים ולצלוח גם אותם. ובעיקר, לא להפסיק לעוף על החיים".

הביקורות משבחות

"ספרה של עו"ד גלית צור 'חוקי האהבה' סוחף אותך עם סיפורים מהחיים, מלב ליבו של עולם הזוגיות, הפרידות והגירושין. תמיד נשמח לדעת איך לשמר זוגיות למרות מכלול הבעיות.
חשוב לדעת איך ניתן להיפרד בכבוד הדדי, בעיקר אם קיימים ילדים בתמונה ואיך להימנע ממלחמות המכוערות בבתי המשפט.
אין לי ספק שרבים יזדהו עם הספר 'חוקי האהבה', ואם יפנימו את מכלול העצות אותם העלתה עוה"ד גלית צור על הכתב, בצורה מקצועית ומחבקת, יגלו שיש תמיד דרך אחרת, נכונה יותר, לשפר זוגיות כושלת. או לחילופין, להיפרד בכבוד ואהבה מהזוגיות של פעם, תוך שמירה על כבוד הילדים והמשפחה".
בלה דיאמנט
עתונאית ואשת תיקשורת
"בקריאת ספרך מוצאים בהחלט את תביעת האישיות הייחודית ודרכך בחיים. מרתקת שכמותך"
גדי הכט
״הספר יעיל וחכם מתאר מצבים מן החיים מלחמות אגו אשר בדרך כלל מפסידים בהם והרס הילדים
כמו כן כל זוג שמתכנן להתגרש כדאי שיקרא לפני שיקשיב לעצה של עורך דין שיוציא אותו לקרב סרק ...
הספר מדייק בתיאור התהליכים ואני מלאת הערכה לדרך שגלית בוחרת .הלוואי וכולם היו כמוה, מנסים להוביל לפרידה בדרכי שלום ונטרול הכעסים, כי בסופו של יום, יש ילדים, ארועים, שמחות וצריך לשמור על קשר. נכון, יש שיאמרו כל מקרה לגופו, אלו המצדיקים התנהגויות שפלות ,אך תמיד עדיף בדרכי נועם ובהגינות .
לזכור כי פעם אהבתם -זו הגישה של גלית . המקרים מעניינים מאפיינים מערכות יחסים ונותנת פיתרונות . אהבתי.״
איריס בר און
סקסולוגית, מרצה ומטפלת בתחומי מיניות וזוגיות ושדרנית רדיו ישראלית
"עורכת דין שכותבת חוקים שאספה למען שימור האהבה, מדריכה איך לשלוט בעצבים באפשרויות ורק אז להחליט.
על האמת שמאחורי האמת השקרית- מצגיי שווא של מערכות יחסים ואהבה שמכסים על אלימות, מסכנות, התעללות.על בגידות ונטישות, על הבנות והארות מאוחרות. על פרידות וגירושין. על מצפון, אהבה ואכפתיות של מי שמייצגת גברים ונשים ב״זירה העקובה של גירושין״.
סיפורים ארוכים וקצרים של בגידות, מרמה, ניצול ותמימות ובעיקר מי שלא רוצה לראות!! לקרוא לבכות ולצחוק"
ריקי קיטרו
מדיומית
"בימים אלה ייצא לאור ספרה של עו"ד לדיני משפחה גלית צור, שנכתב מניסיון אישי ומקצועי מול אלפי זוגות ומספק הצצה אל עולמם המרתק, רווי הסודות והתככים.
עו"ד גלית צור, נשואה ואמא ל-4 ילדים, מוכרת כמולטי טאלנט, בין היתר כשחקנית ומאסטרית ב-nlp מפגינה הפעם גם את כישורי הכתיבה שלה.
לדבריה: "הספר שזור בסיפורים אמיתיים, כך שהקורא יכול לזהות בהם את עצמו או את יקיריו.
מחבלני הזוגיות שמחרבים ופוגעים, דרך חוקי האהבה שאם נקיים אותם וממש נעבוד כדי לממש אותם נמצא את האושר של זוגיות מעצימה, ואם למרות הכל, תגמר האהבה או נקלע למשבר בזוגיות, הספר מסביר את הכרוניקה של הגירושין, מעניק כלים לצלוח את המשבר ולצאת ממנו לא רק מוגנים בטוחים ומנצחים, אלא גדולים מצליחים ומאושרים יותר"
״גלית יקרה,
בעלי תפס את הספר שלך ליד לפני יומיים ומאז הוא שקוע בו...
מוסר שהספר מאוד מאוד סוחף ומעניין!!!
היום בבוקר - בא דבר ראשון חיבק אותי ונישק אותי ואמר שהוא מושפע מהספר מסיפורים לא פשוטים שהוא קורא שם...
מזמן לא ראיתי אותו קורא ככה בשקיקה, ונראה שגם אני בדרך לקרוא...תודה רבה לך ״
ח.ה.
קוראת מסורה
"הספר שיגרום לכם לחשוב פעמיים על גירושין!
חברים וחברות, קוראים וקוראות יקרים: אמרה נפוצה וקלישאתית היא שאדם או אשה נמדדים בכוסו כיסו ובעיקר כעסו. יחסים במשבר הם מכאיבים ומלאי כעס, אך לנו הברירה איך לנהל את זה: גם אם צד השני בוחר אחרת, גם כאשר העלבון הוא כבד מנשוא ונמשך לעיתים שנים. אנו אלו שנסתכל במראה יום אחרי ונדע האם עשינו את כל מה שיכולנו לכבד את עצמנו ואת האהבה.- כדי לענות על שאלות אלו ועוד, מומלץ לעיין בספר חשוב זה.".

אז מה ההשקעה שלך בספר "חוקי האהבה"?

או במילים אחרות: כמה שווה לך ההשקעה באהבה שלך? ביחסים שלך? בזוגיות שלך?
כמה שווה לך להשקיע מראש בידע של הבנת התהליכים והסיטואציות שיכול לחסוך לך אלפי שקלים בהמשך הדרך?

מחיר הספר: 97 ש"ח

כן, אני רוצה את הספר הזה עכשיו

דילוג לתוכן